دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

چری شارژ پیشرانه را با موتورهای جدید اعلام کرد!!!

چری شارژ پیشرانه را با موتورهای جدید اعلام کرد.

خودروساز چینی چری اعلام کرده است که همزمان با رونمایی از جدیدترین کانسپت SUV خود ، سه پیشرانه جدید با استفاده از ICE در صفحه نقاشی خود قرار دارد.

Chery Tiggo 7 در هفدهمین نمایشگاه بین المللی اتومبیل گوانگژو با رنگ “آبی نیمه شب” رونمایی شد. این خودروساز آن را به عنوان یک SUV مفهومی تولید انبوه توصیف کرده و امیدوار است زبانهای طراحی فرهنگهای شرقی و غربی را با هم تلفیق کند تا سلیقه مدرن جهانی را به خود جلب کند.

مجهز به موتور 1.6 لیتری TGDI خواهد بود که اولین بار دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل برای یک خودروساز چینی است ، همراه با یک گیربکس اتوماتیک هفت کلاچه دو سرعته. این نیروگاه دارای گشتاور 188 اسب بخار و گشتاور 202 فوت پوند است و چری ادعا می کند که پیشرانه های مشابه برای رقبای اصلی از جمله BMW ، مرسدس بنز ، فولکس واگن و هوندا را انجام می دهد. ACTECO 1.6TGDI ، نسل سوم موتور توربوشارژ سیلندر تزریق مستقیم بنزینی ACTECO 1.6TGDI ، اخیراً عنوان “قلب چین” را به عنوان 10 موتور برتر سال به دست آورد.

در کنار اولین کانسپت ، گو Chunshan ، مدیر مرکز فناوری پیشرانه چری ، فاش کرد که این خودروساز سه پیشرانه جدید از جمله 1.5 لیتری به علاوه 48V هیبریدی خفیف ، یک موتور 2.0 لیتری TGDI نسل جدید و یک هیبریدی 1.5 تولید می کند. لیتر TGDI به علاوه گیربکس هیبریدی DHT.

منبع: سایت چری